• ♟♟♟Szkolny Turniej Szachowy♟♟♟

• 9 maja w naszej szkole odbył się Turniej Szachowy, w którym brało udział 27 uczniów. Cieszymy się, że gra w szachy zyskuje wśród naszych dzieci coraz większe zainteresowanie.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe:

grupa młodsza kl. I-V

grupa starsza kl. VI –VII.

Zawody odbywały się na zasadzie rozgrywek w wyznaczonym czasie 15 minut na jedną partię. Podczas Turnieju uczniowie wykazali się wielkim skupieniem i uczciwie walczyli o przejście do kolejnego etapu.

Klasyfikacja końcowa Turnieju🏆🏆🏆

I kategoria wiekowa:

I miejsce - Nikodem Muchowski

II miejsce - Oliwier Wróblewski

III miejsce - Igor Michna

IV miejsce - Gracjan Szulc

II kategoria wiekowa:

I miejsce - Marcel Chmielowiec

II miejsce - Laura Szwedowska

III miejsce - Karol Podjacki

IV miejsce – Gracjan Paradowski

🏆🏆🏆 Tytuł Szachowego Mistrza Szkoły zdobył Marcel Chmielowiec🏆🏆🏆

Koordynatorem turnieju była pani Iwona Imianowska we współpracy z panią Sabiną Krajnik oraz panem Kuba Wójcicki.

Funkcje sędziowskie pełnili uczniowie klasy ósmej: Szymon Wysocki, Kacper Szwedowski i Jakub Schmidt.

Dziękujemy panu Adam Kirszenstein za udostępnienie naszej szkole zegarów szachowych.

Gratulujemy uczestnikom wyników oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Wszyscy otrzymali dyplomy a zwycięzcy nagrody ufundowane przez szkołę